slide6 slide5 slide2 slide1 slide4 slide3
Kategorijos

Pristatymas

Prekių pristatymas:

1. Prekes pristatysime Jūsų norimu laiku nuo 08:00 iki 20:00 val. tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais. Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. PMA sandėliuose esančios prekės pristatomos per 2 k.d., PMA sandėliuose nesančios prekės pristatomos per 14 k.d. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.

2. Pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą arba susitarkite su mūsų darbuotojais dėl patogesnės pristatymo dienos. Deja, tiksliai numatyti, kurią dieną bus pristatomas ką tik padarytas užsakymas ne visada galime. Tai priklauso nuo apmokėjimo bei jo patvirtinimo laiko, nuo užsakytų prekių buvimo sandėliuose, atvykimo į sandėlius datų ir laiko.

3. Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose - būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

4. Bet kuriuo atveju, būkite tikri - mes pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padaryti viską, kas mūsų valioje ir galioje, kad užtikrintume operatyvų prekių pristatymą Jums!

Prekių priėmimas:

Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.

Pristatymo kaina Kauno mieste:

Jei pirkinio kaina yra virš 50 Eur, pristatymas Kauno mieste nemokamas Jei pirkinio kaina yra iki 50 Eur, pristatymo kaina Kauno mieste 3 Eur.

Pristatymo kaina Lietuvoje:

Pristatymas kituose Lietuvos miestuose skaičiuojamas pagal kilometrų skaičių. Kilometro kaina 0,22 Eur.

Pastabos:

1. Kurjerio laukimas (prastovos) dėl Gavėjo kaltės, pristatant siuntą - 5 Eur už valandą. Laukimo laikas pradedamas skaičiuoti po 15 minučių nuo kurjerio atvykimo pas Gavėją.
2. Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą teks sumokėti papildomą 10 Eur dydžio mokestį.

Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: pmakademija.lt