slide6 slide5 slide2 slide1 slide4 slide3
Kategorijos

Apie Mus

PMA tai Profesinio Meistriškumo Akademija.

PMA  vizija – profesinio mokymo plėtojimas mokymosi visą gyvenimą kontekste, ugdant asmens meistriškumą pasirinktoje profesinėje srityje.

PMA misija – kokybiškas neformalus profesinis mokymas.

PMA veikla – neformalus profesinis mokymas, inovatyvių priemonių profesiniame mokyme diegimas, konsultavimas, renginių organizavimas, profesinių paslaugų teikimas, prekyba, projektinė veikla.

 

Profesinio meistriškumo akademiją įkūrėme siekdami užtikrinti kokybišką profesinį mokymą reaguodami į daugelio profesijų specialistų poreikį tobulinti savo kvalifikaciją ir profesinius gebėjimus sparčiai besikeičiančioje bei nuolat kintančioje darbo aplinkoje.

Dirbdami švietime tikime, kad mūsų mokymų metu įgytos naujausios profesinės žinios ir gebėjimai užtikrins kokybišką Jūsų paslaugų teikimą, skatins kūrybiškumą, siekį tobulėti ir tapti lyderiais savo profesijos atstovų tarpe.

Lietuvos rinkai sukūrėme unikalų modelį, kuriuo remiantis asmeniui, norinčiam kelti profesinę kvalifikaciją neformaliuoju būdu, būtų prieinamos visos įmanomos priemonės: tik kokybiški mokymo kursai, tik naujausios darbo priemonės, tik aktualiausia metodinė literatūra.

Neabejojame Jūsų ir mūsų sėkmingu bendradarbiavimu ir skatiname prisijungti prie bendros veiklos.

Savo pasiūlymus ir pageidavimus galite drąsiai rašyti el. paštu pma.vadovas@gmail.com.

Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: pmakademija.lt